Loading…

Nowoczesne wnętrze wymaga subtelnej oprawy

Nowoczesne wnętrze wymaga subtelnej oprawy

Nowoczesne wnętrze wymaga subtelnej oprawy

Nowoczesne wnętrze wymaga subtelnej oprawy

Nowoczesne wnętrze wymaga subtelnej oprawy

Nowoczesne wnętrze wymaga subtelnej oprawy

  • 0
  • 1
  • 2

Stalowy Styl

Guńka DESIGN to rozwiązania, które uczynią Twoje otoczenie piękniejszym i efektowniejszym. Metaloplastyka i dekoracje autorstwa Dariusza Guńki stanowią silną dominantę w przestrzeni ekspozycyjnej, niezależnie czy jest to wnętrze domu, klubu, biura, czy też ogród.

Każda proponowana przez artystę Rzeźba jest absolutnie unikatowa, charakteryzuje się wysoką jakością i starannością wykonania. Jeśli zależy Ci na oryginalnym wnętrzu, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie, wiedz, że wybrałeś właściwe miejsce!

Guńka Design

Guńka DESIGN to nie tylko rzeźby, ale także unikatowe rozwiązania dla twojego domu. Artystyczne przedmioty użytkowe, autorstwa Dariusza Guńki, takie jak – oświetlenie, meble czy elementy wystroju ogrodów pozwolą Ci stworzyć niebanalną przestrzeń, w której poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

Guńka DESIGN to pomysły na to jak uczynić Twoje Wnętrze oryginalnym i pożądanym przez innych. Posiadanie pięknych przedmiotów pomaga nam wyrazić swoje JA, a także daje poczucie satysfakcji i dobrobytu!

Loading…

01

Kre Akcje

zobacz więcej...

02

Kre Akcje

zobacz więcej...
  • 0
  • 1

Szuka & Rzeźba

Sztuka i rzeźba - dwie rzeczy, które czynią nasze otoczenie pięknym i wyjątkowym, niezależnie czy poruszamy się w przestrzeni publicznej, czy też tej niezwykle osobistej, jaką jest wnętrze naszego domu. Poprzez przedmioty, którymi się otaczamy, wyrażamy swoje JA!

W dobie zalewającej nas falami masowej produkcji, coraz bardziej pragniemy czegoś oryginalnego, czegoś co będzie stanowiło o naszym dobrym smaku i wyrafinowanym guście oraz pozwoli się nam wyróżnić w gronie towarzyskim, lub w życiu zawodowym – na tle konkurencji. Metaloplastyka i wyroby snycerskie na indywidualne zamówienie, autorstwa Dariusza Guńki poprzez swój unikalny charakter pozwolą Ci osiągnąć zamierzony efekt!

Zobacz Więcej

Twoje Wnętrze

Urządzane przez Ciebie wnętrza są odzwierciedleniem Twojego temperamentu, upodobań, kreatywności i gustu. Nie pozwól, aby stały się szablonowe! Guńka DESIGN to pomysły na to jak uczynić Twoje otocznie oryginalnym i pożądanym przez innych.

Meble, dodatki oraz oświetlenie wykonane w technice metaloplastyki, czy snycerstwa, oraz rzeźbione elementy dekoracyjne z całą pewnością uatrakcyjnią Twoje Wnętrze. Nie czarujmy się, otoczenie pięknych przedmiotów znakomicie wpływa na nasz nastrój oraz daje poczucie satysfakcji i dobrobytu. Czasem nawet jeden unikatowy dodatek może uczynić spektakularną zmianę - ożywić wnętrze i nadać mu wyrazu!

Zobacz Więcej

Oświeć mnie!

Oświetlenie jest niezwykle ważnym elementem aranżacji wnętrz. To ono pozwala nam zbudować nastrój pomieszczenia – zwiększyć jego energię, lub na odwrót budować uczucie wyciszenia i relaksu. Już drobna zmiana – na przykład koloru żarówki - może diametralnie odmienić charakter wnętrza. A co byś powiedział na oświetlenie tworzące na twoich ścianach prawdziwe rysunki?

Z Guńka DESIGN to możliwe. Nasze lampy projektowane są w taki sposób, aby rozproszone światło nie tylko budowało niepowtarzalny nastrój, ale także wprowadziło Cię do świata kolorów i obrazów. Doskonałym przykładem może być tu seria Zimowych drzew, gdzie po zapaleniu żarówki, ma się wrażenie relaksu na leśnej polanie.

Zobacz Więcej

Jesteś zainteresowany moimi pracami? Skontaktuj się ze mną!

Nowi partnerzy?

Jeśli jesteś zainteresowany realizacjami Guńka DESIGN, jesteś architektem wnętrz, menagerem lub właścicielem hotelu, restauracji, czy klubu i poszukujesz rozwiązań, które przyciągną uwagę twoich klientów – skontaktuj się z nami!

  • Hey Media
  • Montaż Kamer Podhale