Twoje Wnętrze

Urządzane przez Ciebie wnętrza są odzwierciedleniem Twojego temperamentu, upodobań, kreatywności i gustu. Nie pozwól, aby stały się szablonowe! Guńka DESIGN to pomysły na to jak uczynić Twoje otocznie oryginalnym i pożądanym przez innych.

Meble, dodatki oraz oświetlenie wykonane w technice metaloplastyki, czy snycerstwa, oraz rzeźbione elementy dekoracyjne z całą pewnością uatrakcyjnią Twoje Wnętrze. Nie czarujmy się, otoczenie pięknych przedmiotów znakomicie wpływa na nasz nastrój oraz daje poczucie satysfakcji i dobrobytu. Czasem nawet jeden unikatowy dodatek może uczynić spektakularną zmianę - ożywić wnętrze i nadać mu wyrazu!

W mojej ofercie znajdziesz oryginalne elementy wystroju wnętrz takie jak m.in.: stoliki, półki na książki, świeczniki, lampy. Wszystkie zaprojektowane i wykonane własnoręcznie przeze mnie. Wnętrze to jedno, ale ważne jest także to, jak nasz dom, czy firma prezentują się na zewnątrz. Efektowny ogród jak magnes przyciąga spojrzenia przechodniów! W tym wymiarze mogę zaproponować zarówno rzeźby, jak i meble ogrodowe, czy zestawy grillowe. Zobacz co mam Ci do zaproponowania!