Sztuka & Rzeźba

Sztuka i rzeźba - dwie rzeczy, które czynią nasze otoczenie pięknym i wyjątkowym, niezależnie czy poruszamy się w przestrzeni publicznej, czy też tej niezwykle osobistej, jaką jest wnętrze naszego domu. Poprzez przedmioty, którymi się otaczamy, wyrażamy swoje JA!

W dobie zalewającej nas falami masowej produkcji, coraz bardziej pragniemy czegoś oryginalnego, czegoś co będzie stanowiło o naszym dobrym smaku i wyrafinowanym guście oraz pozwoli się nam wyróżnić w gronie towarzyskim, lub w życiu zawodowym – na tle konkurencji. Metaloplastyka i wyroby snycerskie na indywidualne zamówienie, autorstwa Dariusza Guńki poprzez swój unikalny charakter pozwolą Ci osiągnąć zamierzony efekt!

Nasza oferta adresowana jest przede wszystkim dla osób, które stawiają na jakość i oryginalność. Jestem w pełni otwarty na potrzeby moich klientów, dlatego oprócz przedmiotów prezentowanych na stronie, oferuję wykonanie rzeźb i dekoracji na indywidualne zamówienie. Warto pamiętać, że każda praca mojego autorstwa jest absolutnie unikatowa, nawet jeżeli klient zażyczy sobie realizacji na podstawie istniejącego już projektu, modyfikacje w procesie twórczym, uniemożliwiają powstanie dwóch identycznych przedmiotów.

Rzeźby stalowe i drewniane oraz pozostałe dekoracje oferowane przez Guńka DESIGN, pozwolą zbudować niepowtarzalny styl urządzanego przez Ciebie wnętrza - niezależnie od tego, czy będzie to sypialnia, salon, hol, czy też wymarzone biuro, klub, lub gabinet. Zobacz co dla Ciebie przygotowałem!